4 SONUÇLAR
Sizi Neler Bekliyor?

Melek Yatırımcı Paneli

Deneyimli melek yatırımcıların bir araya geldiği panelde yatırımcılık ekosistemi derinlemesine ele alınacak ve melek yatırım arayışı sürecinde Start-up’ların dikkat etmesi gereken kritik konular deneyimli ve aktif melek yatırımcılar ile birlikte tartışılacaktır.

Sizi Neler Bekliyor?

Konferans Oturumları

Bu konferansta global dünyada girişimciliğin önemi, kültürlerarası iş birliğinin nasıl sağlanabileceği ve yeni ekonomik düzende kültürlerarası iletişimin önemi tartışılacaktır.

Konferans, iş dünyasında kültürel farklılıkların nasıl yönetileceği, iş yaparken kültürlerarası farklılıkların nasıl dikkate alınacağı ve kültürlerarası ekiplerin nasıl yönetileceği gibi konulara odaklanacak.

Konferansta ayrıca kültürlerarası iş birliğinin faydalarını ve sürdürülebilir bir şekilde nasıl elde edilebileceği tartışılacak. Konuşmacılar kültürel farklılıkları iş birliği sürecine nasıl entegre edilebileceğini, kültürlerarası iş birliğinin iş performansını nasıl iyileştirebileceğini ve kültürlerarası iş birliğinin gelecekteki iş modelleri ve trendler üzerindeki etkisini ele alacak.

Konferans, küreselleşen dünyada kültürlerarası iş birliğinin önemi hakkında katılımcılar arasında farkındalık ve anlayış yaratmayı amaçlamaktadır. İşletmelerin küreselleşen dünyada başarılı olabilmesi için kültürel farklılıkların farkında olması ve bunları iş birliği sürecine entegre etmesi gerekmektedir. Konferans aynı zamanda katılımcılara kültürlerarası iletişim becerilerini geliştirmeye yönelik fikirler sunmayı amaçlıyor.

Sizi Neler Bekliyor?

Pitch Deck Sahnesi

Konferansa başvuru ile seçilen Start-up’lar yatırımcılara Pitch Deck sahnesinde sunum yaparak işlerini büyütmek için finansman sağlamaya çalışacak.

Yatırımcı sunumu anlamına gelen Pitch Deck, farklı sunum araçları ile geliştirilen ve yatırımcılara iş planınızı en iyi şekilde aktarmanıza yardımcı olan bir sunum metodudur.

Sizi Neler Bekliyor?

Mentorluk

Start-up’lar Pitch Deck oturumunda mentorler ile bir araya gelerek birbirlerini tanıyacaklar. Bu tanışmanın ardından mentorlar, Start-up’ların hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak stratejiler, tavsiyeler ve kaynaklar sağlayacaktır.